Apie mus

UAB „Inovaciniai projektai“ yra verslo konsultacinė organizacija, savo veiklą koncentruojanti tokiose srityse kaip: socialinių mokslų tiriamieji ir taikomieji darbai, verslo konsultavimas, projektų rengimas ir administravimas; projektų vertinimas, įmonių darbuotojų kompetencijų nustatymas ir vertinimas; mokymų paslaugos, verslo simuliacijos ir prototipavimas, inoformacinių sistemų kūrimas ir taikymas verslo procesuose.

Įmonė konsultuoja privataus ir viešojo sektorių subjektus bei fizinius asmenis tiriamųjų ir taikomųjų darbų klausimais, ES paramos projektų rengimo ir įgyvendinimo klausimais, projekto administravimo ir vertinimo klausimais; pildome paraiškas, rengiame galimybių studijas, investicinius projektus, verslo planus.

Darbuotojų kompetencija, lankstumas, lojalumas, stipri organizacijos kultūra – tai įrankiai, kurie leidžia įmonei teikti išskirtines paslaugas, užtikrinančias klientų sėkmę. Įtraukdami į darbo procesą įvairių sričių ekspertus siekiame tobulumo. Todėl pagrindinis UAB „Inovaciniai projektai“ privalumas ir stiprybė yra aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda. Komandos nariai pasižymi didele patirtimi įvairiuose Europos sąjungos ir Lietuvos projektuose, įgiję daktaro ir magistro mokslo laipsnius, bei turintys praktinę patirtį verslo  įmonėse ir viešajame sektoriuje. Mūsų komandoje šiuo metu yra 6 nuolatinių ir daug laisvai samdomų ekspertų ekonomikos, energetikos, transporto, aplinkos apsaugos, statybų inžinerijos, architektūros, darbų saugos srityse.